Přidej inzerát k těm stávajícím,
kterých tu je už 3369Novinka

01.05.2015

Začněte kouzlit s led světly - v koupelně i kuchyni!Zobrazeno 1521x

LED světla jsou trendy, energeticky úsporná a hlavně, dokáží z každého interiéru dostat to nejlepší! Začněte kouzlit s LED osvětlením a váš interiér bude rázem modernější, stylovější, krásnější i na žití příjemnější.

Obrovskou výhodu LED je jejich přizpůsobivost, co se tvaru i barev týká, volit tak můžete tradiční žárovky, trubice, pásky, reflektory v různých velikostech i intenzitě svitu.

LEDky jsou příjemné v tom, že s jejich pomocí lze vytvořit kontrast, který zvýrazní či naopak ‘’upozadí’’ jednotlivé části místnosti.

Hrátky se světlem

Moderní osvětlení během svícení nevyvíjí žádné teplo, tudíž je možný kontakt s jakýmkoliv materiálem. Díky tomu tak lze využít LED světlo pro kuchyně, koupelny, ložnice, prostě pro jakoukoliv část domácnosti.

S osvětlením si můžete pohrát vy sami, ale trendy osvětlení je součástí mnoha nábytku, což šetří váš čas nad rozmýšlením a plánováním výběru i umístění nového osvětlení. Kupříkladu taková zrcadlová skřínka do koupelny nebo kuchyňský nábytek už v sobě led osvětlení zabudované má, a to přímo z výroby.

Které firmy berou v potaz aktuální trendy?

Jedná se třeba o společnost kuchyně Brno s obchodním názvem LE BON. Tento český výrobce se snaží, aby každý produkt odpovídal moderní trendům a potřebám koncového zákazníka. Proto koupelnový nábytek i ten do kuchyně je plně funkční, praktický a krásný.

Vyberte si praktickou skřínku s led osvětlením a užívejte si nejen světelných kontrastů a útulnější atmosféry, nýbrž i praktických a funkčních vlastností.

Všechen chytrý a moderní nábytek najdete na www.lebon.cz, v případě, že si z pestrého sortimentu nevyberete, možností je výroba na míru, viz kuchyně na míru Brno.

LED světlo pro různé barevné scénáře dle nálady

Osvítit, podsvítit, nasvítit, vše je možné! Mnoho stylové osvětlení je možné barevně přepínat a měnit. Díky tomu tak můžete vyzkoušet účinky barevné terapie. V kuchyni modrá pro povzbuzení a probuzení, v koupelně zelená na klid a relaxaci, v ložnici červená pro navození romantiky.

Máte svou domácnost správně osvětlenou?

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku

Spolupracujeme: