Přidej inzerát k těm stávajícím,
kterých tu je už 3369Novinka

01.10.2015

Chceš mít dokonale zářivý úsměv?Zobrazeno 1431x

Bělící pásky a pasty CrestKdo by nechtěl, že :) Každý touží po zářivě bílých zubech. A nyní je můžeš mít i ty. Díky bělícím páskům a pastám Crest budeš mít za pár dnů úsměv jak hollywoodské hvězdy. Produkty firmy Crest známé po celém světě a používá je třeba i Shakira. Staň se hvězdou i ty!

Proč bělící pásky Crest?

Bělící zubní pásky Crest jsou nejoblíbenějším způsobem bělení zubů na světě. Zubní pásky Crest totiž obsahují ty stejné látky, které dentisti používají při profesionálním bělení zubů. Díky svému složení bělící pásky dokonale přilnou na zuby a mohou se tak dostat až k mikroskopickým skvrnám pod zubní sklovinou. Zuby se tak rozzáří, ikdyž pijete často kávu nebo kouříte cigarety. Výsledky se dostaví již po pár dnech a po dokončení dané kúry používání pásků budou tvé zuby profesionálně vybělěny. Zářivý úsměv a krásně bílé zuby ti budou všichni jen závidět.

Sleva na bělící pásky Crest

Nakup právě teď bělící zubní pásky a pasty Crest na eshopu DokonalyUsmev.cz, kde najdeš široký výběr těchto produktů s dopravou zdarma až k tobě domů. Díky nové spolupráci našeho dětského bazar a eshopu DokonalyUsmev.cz máš navíc nyní šanci využít slevu 10 %! Stačí, když v košíku zadáš kód slevového kupónu DETSKYBAZARONLINE10 a sleva 10 % je tvoje.

Koupit bělící zubní pásky Crest levně

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku

Spolupracujeme: